Rekomendacje

Analitycy

Imię i nazwisko Biuro Maklerskie Adres mailowy Rekomendacja Data Cena docelowa
Maria Mickiewicz WOOD & Co. Maria.Mickiewicz@wood.com Trzymaj 08.04.2024 730
David Sharma Trigon David.Sharma@trigon.pl Sprzedaj 25.03.2024 630
Krzysztof Pado BDM Krzysztof.Pado@bdm.pl Redukuj 04.01.2024 531
Piotr Zybała PKO BP Piotr.Zybala@pkobp.pl Sprzedaj 07.12.2023 524
Maciej Wewiórski BOŚ M.Wewiorski@bossa.pl Sprzedaj 10.12.2023 490
Adrian Kyrcz Santander Adrian.Kyrcz@santander.pl Redukuj 07.11.2023 460
Cezary Bernatek Erste Group Cezary.Bernatek@erstegroup.com Redukuj 06.09.2023 425
Tomasz Duda Pekao Tomasz.Duda2@pekao.com.pl Sprzedaj 30.11.2023 441

Biuro maklerskie & Cena docelowa

Rekomendacje

Data Charakter Cena docelowa Cena w dniu wydania Instytucja
8 kwietnia 2024 Trzymaj 730 684 WOOD & Co.
25 marca 2024 Sprzedaj 630 730 Trigon
4 stycznia 2024 Redukuj 531 618 DM BDM S.A.
10 grudnia 2023 Sprzedaj 490 576 BOŚ
7 grudnia 2023 Sprzedaj 524 560 PKO BP
5 grudnia 2023 Trzymaj 600 561 Trigon
7 listopada 2023 Redukuj 460 472,5 Santander
23 października 2023 Trzymaj 470 462 Trigon
2 października 2023 Trzymaj 460 434,5 PKO BM
6 września 2023 Redukuj 425 446 Erste Group
16 sierpnia 2023 Trzymaj 450 498,8 PKO BM
18 lipca 2023 Kupuj 455 415 WOOD & Co.
18 lipca 2023 Redukuj 376,5 415 DM BDM S.A.
24 kwietnia 2023 Kupuj 395 357 Trigon DM
21 kwietnia 2023 Trzymaj 376 355 PKO BM
20 marca 2023 Przewazaj 350 304,5 Santander BM
24 kwietnia 2023 Kupuj 365 305 Trigon DM
29 grudnia 2022 Kupuj 300,4 280 DM BDM S.A.
12 grudnia 2022 Kupuj 315 285 Trigon DM
30 listopada 2022 Trzymaj 283 279,5 BOŚ DM